نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

کدنیمز تصاویر

145,000 تومان
در بازی رومیزی کدنیمز تصاویر، دو تیم در تلاش هستند، تا زودتر از رقیب، تمام مأمورهای مخفی خود را شناسایی کنند. سرپرست تیم‌ها، رمزهایی تک‌واژه‌ای را اعلام کرده، تا هم‌تیمی‌هایشان به کمک آن، تعدادی از تصاویر روی میز را شناسایی کنند.

سن خوان | San Juan

155,000 تومان
بازی رومیزی سن خوان یک بازی 2 تا 4 نفره کارتی است. در این بازی با انتخاب نقش های مختلف، کسب درآمد کرده و شهر خودتان را می سازید. ترکیب کارت هایی که شهر خودتان را با آنها ساخته اید قدرت بیشتری به شما در رسیدن به اهدافتان و برنده شدن می دهد.

لوت

75,000 تومان
آیا برای حرص و طمع ورزیدن حد و مرزی وجود داره؟ آیا می تونید با برنامه ریزی کسب پول بیشتری داشته باشید؟ تا چه حد به دنبال ریسک و خطر کردن هستید؟ با بازی لوت در قالب دزدان قافله برنامه ریزی کنید و ببینید در مقایسه با دیگر بازیکنان چگونه می توانید بهتر بدزدید!!

بازرگان

220,000 تومان
باید در نقش بازرگان، به کمک دستیارانی که دارید خرید و فروش های موفقی داشته باشید. خرید از انبار و فروش در بازارهایی که مشتریان منتظر شما هستند. باید برنامه ریزی داشته باشد تا جنس هاتون رو دستتون نمونه!

ریسک RISK

220,000 تومان
شاید لازم شد برای شکست رقیب و دشمن مشترک با هم متحد شوید ولی علیرغم این، شما رقیب یکدیگرید و هر لحظه امکان شکست عهد و پیمان وجود داره!! برای اینکه مذاکرات را چگونه و با چه کسی پیش ببرید استراتژی خوبی داشته باشید و همزمان با اون، باید برای پیشروی نیروهاتون نیز برنامه داشته باشید.

دژ

110,000 تومان
در بازی «دژ»، بازیکنان در رقابت با یکدیگر، تلاش می‌کنند تا با ساخت جذابترین و بهترین شهر، تبدیل به بهترین حکمران در قلمرو پادشاهی شوند. در هر دور از بازی، هر بازیکن یک نقش را انتخاب می‌کند تا از قابلیت ویژه آن نقش در طول آن دور استفاده کند. هر بازیکن ساخت و ساز شهر خود را با بازی کردن کارت سازه‌ای که در دست دارد، پیش می‌برد، و در انتهای بازی امتیازی هم ارزش با هزینه آن کارت را بدست می‌آورد.

کهربا

180,000 تومان
بازی کهربا، ترجمه شده ی بازی خارجیِ splendor می باشد که با کیفیتی خوب و مناسب به بازار ارائه گردیده. در این بازی باید بتوانید در نقش بازرگانان جواهرات، در هر نوبتِ خود خرید خوبی داشته باشید تا در انتها بتوانید اثرات هنری گزانقیمتی را خریداری کنید. خریدهایتان باید بر اساس برنامه ریزی و با هدف باشد. با این بازی دو تا چهار نفره، هوش مالی خود را به چالش بکشید.