نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

شکلک

32,000 تومان
یک بازی خنده آور! البته برای جمع هایی که اهل شوخی و خنده باشند. با هر سنی دور این بازی بشینید نمیشه که خنده رو صورتتون نیاد. مناسب برای دورهمی های خانوادگی که هم پدربزرگ و مادر بزرگ باشند و هم نوه ها. با این بازی قدرت عضلات صورت هم قابل اندازه گیری خواهد بود!! آیا با بروز این قدرت، استعداد بازیگری افراد هم رو خواهد شد یا خیر؟! و البته که حافظه بازیکنان نیز محک زده می شود؛ اینکه آیا یادشون مونده کدوم کارت دست کی بوده یا نه؟

تنگرام رنگی چوبی

38,500 تومان
تنگرام پازل قدیمی است که از تقسیم کردن یک مربع به پنج مثلث، یک مربع و یک متوازی الاضلاع ایجاد شده که با آنها می‌توان طرح های بسیاری ایجاد کرد. فرآیند طراحـی و ساخت طرحهای جدید توسط کودکان، قدرت تصور هندسی و هوش تصویری آنان را به کار گرفته و تقویت می کند.

مکعب سوما

28,000 تومان
مكعب سوما متشكل از 7 قطعه چوبي است كه اين قطعات در 240 شكل مختلف مي­توانند كنار يكديگر تشكيل مربع 3*3*3 دهند. همچنين اشكال زيباي ديگري را مي­توان با اين هفت قطعه ساخت كه تعداد آن ها بيشمار است. خرس، فرشته، هواپيما، تونل، مار، شير و فيل از جمله اشكالي است كه مي­توان با استفاده از اين مكعب­ها ساخت. با وجود سادگي، اين وسيله مي­تواند ساعت­هاي زيادي كودكان و حتي بزرگسالان را سرگرم كند.