نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

هوشکل

150,000 تومان
کودک به وسیله بازی تقویت هوش هوشکل، با رنگ های مختلف و مرتب سازی اشکال براساس رنگ ها نیز آشنا می شود. هم چنین با توجه به تفاوت تعداد سوراخ تعبیه شده در اشکال کودک شمارش را یاد خواهد گرفت. والدین با استفاده از این اشکال هندسی و روی هم چیدن آنها می توانند اشکال دوبعدی و سه بعدی مختلفی مثل آسیاب، صندلی و … را برای کودک خود بسازند و قوه تخیل او را تحریک نمایند.

دالی توپه

110,000 تومان
کودکان 1 تا 3 سال علاقه زیادی به کشف موضوعات جدید دارند. با بازی دالی توپه می توان مفاهیم زیر را به کودک آموزش داد:
  • رنگ
  • طبقه
  • نسبت بالا و پایین
از دیگر خوبی های این بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • تقویت ماهیچه ها و عظلات ظریف دست کودک
  • هماهنگی بین چشم و دست
  • افزایش دقت و تمرکز

برج زرافه

75,000 تومان
با این وسیله بازی، کودک با مفاهیمی مانند رنگ های گوناگون، نسبت کوچک و بزرگی، ترتیب، ابعاد مختلف، اشکال هندسی و یا حیوانات متفاوتی که بر روی لیوان ها حک شده آشنا می شود. حس اعتماد به نفسی که بعد از تشکیل زرافه ای که از روی هم گذاشتن لیوانهای با ابعاد مختلف و در رنگهای متفاوت به کودک منتقل می شود از دیگر خوبیهای این بازیست. 11 لیوان رنگی، گردن این زرافه را تشکیل می دهند و درون یک سطل پلاستیکی که در واقع بدنه زرافه می باشد قرار می گیرند. در این ظرف، قالب‌های متعدد هندسی بارنگ‌های مختلف قرار دارند(5 قطعه) که برای شناخت اشکال و پیدا کردن جای مناسب آن‌ها برای انداختن در سطل استفاده می شوند.

توپ و سرسره

70,000 تومان
افزایش دقت کودکان و پاسخگویی به نیاز کشف جهان پیرامون آنها را باید به وسیله ابزارهایی، سهل و آسان کرد. انجام حرکت های تکرار پذیر و لذت بخش، کمک کننده برای رسیدن به این هدف هستند.

اسپینی مینی

34,500 تومان
بازی اسپینی یک بازی حرکتی مهارتی مناسب برای کودکان زیر 3 سال است. در این بازی، کودک با رنگ های

اسپینی

75,000 تومان
چرخش مهره ها و حلقه های این بازی، باعث حیرت کودکان می شود و زمینه کشف مفاهیمی مانند چرخش در او خواهد بود. هماهنگی بین دست و چشم، از دیگر نتایج کار با این بازی خوش رنگ برای کودکان است که مهارت کودک را در زمینه حرکتی افزایش می دهد.