نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

شیر مرغ

95,000 تومان
در این بازی باید در نقش یک فروشنده توانا بتوانید اجناس عجیب و غریب! خود را به افرادی عجیب و غریب! بفروشید. به زبانی دیگر باید آنها را مُجاب کنید تا اجناس شما را بخرند. نقش های بسیار متفاوت در این بازی وجود دارد: بادیگارد، کارآگاه، دلقک، خون آشام، جلاد و... . اجناس در دست شما از ترکیب دو کارت مفاوت به وجود می آید مثلاً: آدامس عشق! یا که عصاره ی زیرشلواری! برقراری ارتباط و تعامل با دیگران از مهارت های اجتماعیست که با این بازی، تمرین خوبی برای تقویت این مهارت ها خواهید داشت.

زیرخاکی

85,000 تومان
به چه میزان اهل ریسک و خطر کردن هستید؟ آیا جرأت دارید یک کارت دیگر برای کسب امتیاز چند برابر رو کنید یا که می ترسید آنچه را هم که تاکنون جمع کردید از دست بدهید؟ آیا می توانید با ترکیب خوبی از کارت ها حرکت تاکتیکی خود را علیه دیگر بازیکنان اجرایی کنید؟ با بازی زیرخاکی می توانید جواب این سوالات را تجربه کنید. امکان انجام این بازی به دو روش متفاوت و افزایش تعداد بازیکنان تا 8 نفر با افزدون یک دست دیگر از این بازی، از قابلیت های خوب و برگزیده این بازی می باشد.

رکب

150,000 تومان
بازی رکب یک بازی رومیزی در سبک Area Control یا قلمروگیری است و برگردانی است از بازی محبوب Condottiere از

لوت

75,000 تومان
آیا برای حرص و طمع ورزیدن حد و مرزی وجود داره؟ آیا می تونید با برنامه ریزی کسب پول بیشتری داشته باشید؟ تا چه حد به دنبال ریسک و خطر کردن هستید؟ با بازی لوت در قالب دزدان قافله برنامه ریزی کنید و ببینید در مقایسه با دیگر بازیکنان چگونه می توانید بهتر بدزدید!!