نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

جت ست

108,000 تومان
یه بازی سرعتی دو نفره. اگر اهل انجام کار با سرعت بالا و دقت فراوان هستید این بازی از طرف بازیترو به شما پیشنهاد میشه و البته که باید به هوش هندسی خودتون هم اعتماد داشته باشید تا کارها به درستی پیش بره.

بوم بال

140,000 تومان
اگر برای دورهمی و جمع های خانوادگی به دنبال یه بازی هیجان انگیز و دلهره آور هستید بوم بال یکی از پیشنهادهای بازیترو هستش. بازی ای که باعث میشه آدرنالین خوبی از شما ترشح بشه! چون هر اقدامی که انجام می دید با دلهره ای همراست و هر لحظه ممکنه بادکنک بازی رو بترکونید.

سوپردوز

105,000 تومان
اگه به بازی های مبتنی بر دوز علاقه مندید سوپردوز یکی از خوباشه. همچنانکه میتونید به سه روش متفاوت و در چند جهت دوز خودتون رو تشکیل داده و برنده بازی باشید باید مواظب رقیب هم باشید. اینکه دوز خودتونا تشکیل بدید یا برید تو دست و پای حریف به تصمیم شماست. استراتژی خودتونا تو این بازی تعیین کنید. با این بازی 2 تا 4 نفر میتونید لحظات خوشی رو سپری کنید.

سوکسیدو

280,000 تومان
باید سرعت عملتون رو زیاد کنید تا بتونید با قاشق، چنگال و چاقو، سوسک متحرک و زبل بازی رو به تله خودتون بندازید. هر چه بیشتر سوسک رو بندازید تو تله تون و ژتونشا بگیرید برنده بازی خواهید بود. در این بازی، سرعت عمل و دقت حرف اولا می زنن. دو تا چهار نفر میتونین دور این بازی لحظات هیجان انگیزی رو تجربه کنید.
فروخته شده:0
باقی مانده:2