نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

گبه بازی | patchwork

70,000 تومان
فرهنگ فارسی معین: (گَ بِّ) (اِ.) نوعی گلیم دست باف خاص ایران که نقشه اش از داستانی حکایت می کند. در یک رقابت دو نفره باید زودتر بتونید گبه بزرگتری را ببافید. تکه پارچه هایی که برای بافتن گبه نیاز دارید را باید خریداری کنید. واحد پولی در این بازی، بُز هستش. از یک طرف باید پول(بُز) خرید پارچه ها را در بیارید. از طرف دیگه باید دقت و برنامه خوبی در انتخاب نوع پارچه تون داشته باشید. در این بازی باید در کنار داشتن تفکر استراتژیک خوب، از هوش فضایی خوبی هم برخوردار باشید.

هف شمبه

50,000 تومان
هف شمبه یه بازی کارتی روان، برای دورهمی های خانوادگی هستش. برای وقت هایی که دور هم نشستید و می خواید با کمترین هدر رفت فسفر مغزتون! یه بازی کارتی انجام بدید. با قوانینی بسیار ساده و خوشمزه. فقط باید روزهای هفته رو پشت سر هم از دستتون بزارید وسط تا کارت های دستتون تموم بشه همین! اگر هم کارت روز بعد رو نداشتید فدای سرتون، یه کارت جریمه میشید و به کارتهای دستتون اضافه می کنید. جالبش هم اینه که با انجام یه دور، بازی تموم نمیشه!

شکلک

32,000 تومان
یک بازی خنده آور! البته برای جمع هایی که اهل شوخی و خنده باشند. با هر سنی دور این بازی بشینید نمیشه که خنده رو صورتتون نیاد. مناسب برای دورهمی های خانوادگی که هم پدربزرگ و مادر بزرگ باشند و هم نوه ها. با این بازی قدرت عضلات صورت هم قابل اندازه گیری خواهد بود!! آیا با بروز این قدرت، استعداد بازیگری افراد هم رو خواهد شد یا خیر؟! و البته که حافظه بازیکنان نیز محک زده می شود؛ اینکه آیا یادشون مونده کدوم کارت دست کی بوده یا نه؟

نه، مرسی

50,000 تومان
چقدر اهل ریسک و خطر کردنید؟! هیچ وقت میزان ترس خودتون رو از انجام کاری تست کردید؟! اگر هم خیلی حریص بشید ممکنه طمع کار دستتون بده و نتیجه اونطوری که فکر می کردید نباشه!