نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

کودتا پلاس

80,000 تومان
برای علاقه مندان به بازی های نقش مخفی که بلوف زدن از محورهای بازی هستش بازی کودتا جالب و خوب خواهد بود. اگر بازی کودتا را با افزونه آن یعنی کودتا پلاس را تهیه کنید قادر خواهید بود علاوه بر اینکه بازی 2 تا 7 نفر کودتا را انجام بدهید، بازی را با تعداد 8 تا 10 نفر نیز تجربه کنید. اضافه بر آن، قادر خواهید بود شخصیت آنارشیست رو، هم به بازی اصلی کودتا و هم با اصلاحات اضافه شده به آن بازی کنید. البته پیشنهاد بازیترو برای انجام این بازی برای افراد بزرگسال هستش تا خطر عادی سازی یا عادت کردن به بلوف زدن رو کمتر کنه.

کودتا

55,000 تومان
اگر بازی های نقش مخفی رو دوست دارید حتماً باید بازی کودتا رو تجریه کنید. پیشنهاد بازیترو اینه که بعد از بازی دژ، این بازی رو امنحان کنید. آیا می تونید با حرف زدن ها و تصمیماتون بر برداشت های سایر بازیکنان تأثیر بگذارید؟ در چه درجه از اعتماد به نفسی می تونید یک تصمیم قاطع بگیرید!؟

کاستل

70,000 تومان
یه بازی آپارتمانی کم سر و صدا! نکته جالبش هم اینه که در همین آرامش ظاهری می تونید رو اعصاب همدیگه راه برید شدیداً. دقت داشتن بر روی کارت های بازی شده دیگر بازیکن ها و داشتن محاسبات ریاضی، از اصول انجام این بازیه. در ضمن اینکه در ابتدای بازی با دیگر بازیکنان می تونید بر سر زمان بازی به توافق برسید؛ صرفاً چند دور مشخص؟! و یا اینکه امتیازی، اون هم تا چه عددی؟! که می تونه ساعت ها شما رو با هم به رقابت مشغول کنه.
فروخته شده:0
باقی مانده:3