نمایش 1–8 از 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلاک آس

160,000 تومان
در این بازی 21 مهره با اشکال هندسی متفاوت در اختیار شما قرار می گیرد. با استفاده از هوش هندسی خود و داشتن یک استراتژی، باید بیشترین تعداد مهره های خود را داخل صفحه بازی قرار دهید. می خواهید مانع گذاشتن مهره توسط سایر بازیکنان شوید یا به این فکر هستید که بیشترین تعداد از مهره های خود را داخل صفحه بگذارید؟! شاید هم باید ترکیبی از این دو استراتژی را به کار گیرید تا بتوانید برنده مسابقه باشید. آیا می توان بی خیال بقیه بود، یا در هر حال به حریم بازی یکدیگر وارد خواهید شد؟! قابلیت انجام این بازی به صورت یک نفره، از جذابیت های این بازیست. امیدواریم بتوانید معماهای متفاوتی که در دفترچه این بازی طراحی شده را به تنهایی حل کنید در غیراینصورت باید برای تقویت هوش هندسی خود فکری بردارید!! اگر هم معماها را حل کنید تازه خلاقیت شما به راه می افتد که معماهای دیگری را طرح و شروع به حل کنید. یادگیری آسان و قابل انجام بودن این بازی توسط هر شخص، این بازی را محبوب خانواده ها نموده و اعضای هر خانواده را قادر می سازد دور این بازی لحظات خوبی را سپری کنند.

ابلون / آبالون / abalone

130,000 تومان
یه بازی دو نفره استراتژیکی! باید در نقش فرمانده بتوانید با حرکت دادن سربازان خود بر ارتش حریف پیروز شوید. همچنانکه می توانید از چند جناح به حریف حمله کنید او هم می تواند همین کار را برای شما انجام دهد. اینکه قصد حمله دارید و یا دفاع، بستگی به استراتژی شما دارد. باید انسجام بین سربازان خود را در حرکت ها حفظ کنید. شاید هم بخواهید یک یا چند سربازخود را طعمه قرار دهید. همه اینها به نوع بازی شما بستگی دارد. باید برنامه ریزی کنید و سپس حرکت، تا در این رقابت دو نفره سربلند بیرون آیید.

پنتاگو

58,000 تومان
بازی پنتاگو، بازی فکری و جذابی است که در سال ۲۰۰۴ توسط فردی سوئدی به نام توماس فلودن طراحی و ساخته شده است، و از‌‌ همان ابتدا، هر ساله جوایز متعددی را از آن خود کرده است. از جمله آنکه چند سال پیاپی (۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰) به عنوان بهترین بازی سال در کشورهای مختلف برگزیده شده است.
گفتنی است این بازی در رده بازی‌های استراتژیکی - انتزاعی طبقه‌بندی می‌شود.

اسپینی مینی

34,500 تومان
بازی اسپینی یک بازی حرکتی مهارتی مناسب برای کودکان زیر 3 سال است. در این بازی، کودک با رنگ های

اسپینی

75,000 تومان
چرخش مهره ها و حلقه های این بازی، باعث حیرت کودکان می شود و زمینه کشف مفاهیمی مانند چرخش در او خواهد بود. هماهنگی بین دست و چشم، از دیگر نتایج کار با این بازی خوش رنگ برای کودکان است که مهارت کودک را در زمینه حرکتی افزایش می دهد.

کهربا

180,000 تومان
بازی کهربا، ترجمه شده ی بازی خارجیِ splendor می باشد که با کیفیتی خوب و مناسب به بازار ارائه گردیده. در این بازی باید بتوانید در نقش بازرگانان جواهرات، در هر نوبتِ خود خرید خوبی داشته باشید تا در انتها بتوانید اثرات هنری گزانقیمتی را خریداری کنید. خریدهایتان باید بر اساس برنامه ریزی و با هدف باشد. با این بازی دو تا چهار نفره، هوش مالی خود را به چالش بکشید.

بازی فکری لونپوس

30,000 تومان
هرم لونپوس نوعی پازل است که در آن 303 معمای مختلف، از آسان به سخت طراحی شده است. معماهای این مجموعه برای تمامی گروه های سنی 6 سال به بالا، مناسب است. در هر معمای داخل دفترچه، بخشی از خانه‌های صفحه پر شده است و شما باید با استفاده از تجسم فضایی خود و تمرکز روی مهره های باقیمانده، جاهای خالی را پر کنید. هر چه به سمت معماهای پیشرفته تر بروید، پر کردن خانه ها، دقت و تمرکز بیشتری می طلبد. این بازی تک نفره، علاوه بر تقویت هوش فضایی شما، قدرت حافظه را نیز درگیر می کند تا از تکرار اشتباهاتتان جلوگیری کنید و یک راه خطا را دو بار نروید.

بازی فکری کاراوت (car out)

90,000 تومان
در یک نمایشگاه اتومبیل ماشین زرد رنگ توسط یک خریدار انتخاب شده. این ماشین باید از میان دیگر ماشینها به بیرون هدایت شود. این کار با عقب و جلو کردن ماشین های دیگر به ترتیب مناسب و حساب شده انجام می شود. این بازی حاوی معماهای متعدد از مراحل ساده تا پیچیده است.