نمایش 1–8 از 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

چوبیکسو حرفه ای

150,000 تومان
آنهایی که بازی دوز را دوست داشته باشند از بازی چوبیکسو خوششان خواهد آمد. باید پنج مهره خود را در هر جهتی که بتوانیم(عمودی، افقی، مورب) ردیف کنیم تا در این بازی برنده شویم. می توانیم دو یا چهار نفره بازی کنیم. با حرکت دادن ستون یا ردیف، باید جای خالیِ مهره ی برداشته شده خودمان را پُر کنیم.

جنگ شاهان

69,000 تومان
بازی جنگ شاهان یک بازی دو نفره انتزاعی است. یعنی پارامتر شانس، در برد یا باخت شما هیچ دخالتی ندارد. در این بازی صرفاً قدرت تفکر و برنامه ریزی بازیکنان است که پیروز شدن آنها را رقم می زند. در نقش فرماندهی که سه نوع سرباز دارید در یکی از حالت های زیر برنده می شوید:
  • زمانی که بتوانید تمامیِ یکی از گونه های سرباز حریف را از صحنه نبرد بیرون کنید.
  • حریف نتواند هیچ یک از سربازان شما را حذف کند.

لینک

120,000 تومان
یک بازی دو نفره انتزاعی که باید با رعایت کردن قوانین بازی به نتیجه برتر در رقابت با حریف برسید. منظور از انتزاعی بودن، داشتن یه سری قوانین منحصر به فرد بدون قصه خاصی در بازیست.

بلاک آس

160,000 تومان
در این بازی 21 مهره با اشکال هندسی متفاوت در اختیار شما قرار می گیرد. با استفاده از هوش هندسی خود و داشتن یک استراتژی، باید بیشترین تعداد مهره های خود را داخل صفحه بازی قرار دهید. می خواهید مانع گذاشتن مهره توسط سایر بازیکنان شوید یا به این فکر هستید که بیشترین تعداد از مهره های خود را داخل صفحه بگذارید؟! شاید هم باید ترکیبی از این دو استراتژی را به کار گیرید تا بتوانید برنده مسابقه باشید. آیا می توان بی خیال بقیه بود، یا در هر حال به حریم بازی یکدیگر وارد خواهید شد؟! قابلیت انجام این بازی به صورت یک نفره، از جذابیت های این بازیست. امیدواریم بتوانید معماهای متفاوتی که در دفترچه این بازی طراحی شده را به تنهایی حل کنید در غیراینصورت باید برای تقویت هوش هندسی خود فکری بردارید!! اگر هم معماها را حل کنید تازه خلاقیت شما به راه می افتد که معماهای دیگری را طرح و شروع به حل کنید. یادگیری آسان و قابل انجام بودن این بازی توسط هر شخص، این بازی را محبوب خانواده ها نموده و اعضای هر خانواده را قادر می سازد دور این بازی لحظات خوبی را سپری کنند.

سوپردوز

105,000 تومان
اگه به بازی های مبتنی بر دوز علاقه مندید سوپردوز یکی از خوباشه. همچنانکه میتونید به سه روش متفاوت و در چند جهت دوز خودتون رو تشکیل داده و برنده بازی باشید باید مواظب رقیب هم باشید. اینکه دوز خودتونا تشکیل بدید یا برید تو دست و پای حریف به تصمیم شماست. استراتژی خودتونا تو این بازی تعیین کنید. با این بازی 2 تا 4 نفر میتونید لحظات خوشی رو سپری کنید.

ابلون / آبالون / abalone

130,000 تومان
یه بازی دو نفره استراتژیکی! باید در نقش فرمانده بتوانید با حرکت دادن سربازان خود بر ارتش حریف پیروز شوید. همچنانکه می توانید از چند جناح به حریف حمله کنید او هم می تواند همین کار را برای شما انجام دهد. اینکه قصد حمله دارید و یا دفاع، بستگی به استراتژی شما دارد. باید انسجام بین سربازان خود را در حرکت ها حفظ کنید. شاید هم بخواهید یک یا چند سربازخود را طعمه قرار دهید. همه اینها به نوع بازی شما بستگی دارد. باید برنامه ریزی کنید و سپس حرکت، تا در این رقابت دو نفره سربلند بیرون آیید.

دالون

100,000 تومان
علی رغم این نکته که قوانین بازی دالون ساده و آسان و به راحتی قابل یادگیری است ولی می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. بازیکنان برای برد باید از تفکر استراتژیک، برنامه ریزی و مهارت های حل مسئله به خوبی استفاده کنند.

پنتاگو

58,000 تومان
بازی پنتاگو، بازی فکری و جذابی است که در سال ۲۰۰۴ توسط فردی سوئدی به نام توماس فلودن طراحی و ساخته شده است، و از‌‌ همان ابتدا، هر ساله جوایز متعددی را از آن خود کرده است. از جمله آنکه چند سال پیاپی (۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰) به عنوان بهترین بازی سال در کشورهای مختلف برگزیده شده است.
گفتنی است این بازی در رده بازی‌های استراتژیکی - انتزاعی طبقه‌بندی می‌شود.