نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

برجک / برج هیجان چوبی علی کوچولو

105,000 تومان
برج هیجان برجک یک سرگرمی و بازی فکری که هیجان و شادی را برای محافل و مهمانی های شاد به ارمغان خواهد آورد. این بازی برای تمام سنین مناسب است. از اهداف این بازی می توان به افزایش مهارت، تمرکز و هوش هیجانی نام برد.

جنگا / برج هیجان چوبی روپک

245,000 تومان
روش بازی جنگا: برای شروع بازی جنگا باید بلوک‌های چوبی را به صورت افقی و عمودی روی هم بچینید تا

اونو 54 کارتی

39,000 تومان
یه بازی کارتی که لحظات خوب و هیجان انگیزی را برای دروهمی های شما رقم خواهد زد. گاهی در انجام بازی به شرایطی می رسید که گمان می کنید دقایقی دیگر بازی به پایان می رسد اما ممکن است پیش بینی شما اشتباه از کار در بیاید و به این زودی که تصور می کردید بازی به پایان نرسد. پیش بینی حرکت حریف، دقت در کارت های رو شده و حرف های حریف شاید بتواند کمک کننده شما در برنده شدنتان در این بازی باشد.

بکش و حدس بزن

58,000 تومان
آیا همانند انسانهای نخستین در نقاشی کردن، برای انتقال مفاهیم خود و مانند دانشمندان امروزه در حدس زدن، موفق هستید؟! شما با مهارت های درست حدس زدن و ترسیم مفاهیم، باید از تغییراتی که در کمین است جلوگیری کنید. یک بازی شاد و پر از خنده ی مشارکتی که خلاقیت بازیکنان به چالش کشیده می شود. بازی خارجی مشابه این بازی، telestrations نام دارد که در سال های 2012 و 2015 برنده جایزه بهترین بازی در رشته پارتی گیم(دورهمی) شده است.

کودتا پلاس

80,000 تومان
برای علاقه مندان به بازی های نقش مخفی که بلوف زدن از محورهای بازی هستش بازی کودتا جالب و خوب خواهد بود. اگر بازی کودتا را با افزونه آن یعنی کودتا پلاس را تهیه کنید قادر خواهید بود علاوه بر اینکه بازی 2 تا 7 نفر کودتا را انجام بدهید، بازی را با تعداد 8 تا 10 نفر نیز تجربه کنید. اضافه بر آن، قادر خواهید بود شخصیت آنارشیست رو، هم به بازی اصلی کودتا و هم با اصلاحات اضافه شده به آن بازی کنید. البته پیشنهاد بازیترو برای انجام این بازی برای افراد بزرگسال هستش تا خطر عادی سازی یا عادت کردن به بلوف زدن رو کمتر کنه.