نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

ژرفاب

109,000 تومان
در بازی ژرفاب میزان خطرپذیری خودتان را محک می زنید! در صورت خطرپذیری بیشتر، جوایز ارزنده و گرانبهاتری را به دست می آورید ولی در صورت اشتباه محاسباتی و بدبیاری، زندگی خود و دیگرانی که در زیردریای هستند را به فنا خواهید داد! باید توجه داشته باشید که شما با دیگر بازیکنان سوار بر یک زیردریایی با ذخیره اکسیژن محدود به زیر دریا آمده اید. با یاری و همکاری همدیگر مصرف اکسیژن خودتان را به حداقل برسانید تا بتوانید بهترین گنج‌ها رو از زیر آب کشف کنید.

هف شمبه

50,000 تومان
هف شمبه یه بازی کارتی روان، برای دورهمی های خانوادگی هستش. برای وقت هایی که دور هم نشستید و می خواید با کمترین هدر رفت فسفر مغزتون! یه بازی کارتی انجام بدید. با قوانینی بسیار ساده و خوشمزه. فقط باید روزهای هفته رو پشت سر هم از دستتون بزارید وسط تا کارت های دستتون تموم بشه همین! اگر هم کارت روز بعد رو نداشتید فدای سرتون، یه کارت جریمه میشید و به کارتهای دستتون اضافه می کنید. جالبش هم اینه که با انجام یه دور، بازی تموم نمیشه!

رکب

150,000 تومان
بازی رکب یک بازی رومیزی در سبک Area Control یا قلمروگیری است و برگردانی است از بازی محبوب Condottiere از

بوم بال

140,000 تومان
اگر برای دورهمی و جمع های خانوادگی به دنبال یه بازی هیجان انگیز و دلهره آور هستید بوم بال یکی از پیشنهادهای بازیترو هستش. بازی ای که باعث میشه آدرنالین خوبی از شما ترشح بشه! چون هر اقدامی که انجام می دید با دلهره ای همراست و هر لحظه ممکنه بادکنک بازی رو بترکونید.

کودتا

55,000 تومان
اگر بازی های نقش مخفی رو دوست دارید حتماً باید بازی کودتا رو تجریه کنید. پیشنهاد بازیترو اینه که بعد از بازی دژ، این بازی رو امنحان کنید. آیا می تونید با حرف زدن ها و تصمیماتون بر برداشت های سایر بازیکنان تأثیر بگذارید؟ در چه درجه از اعتماد به نفسی می تونید یک تصمیم قاطع بگیرید!؟

کاستل

70,000 تومان
یه بازی آپارتمانی کم سر و صدا! نکته جالبش هم اینه که در همین آرامش ظاهری می تونید رو اعصاب همدیگه راه برید شدیداً. دقت داشتن بر روی کارت های بازی شده دیگر بازیکن ها و داشتن محاسبات ریاضی، از اصول انجام این بازیه. در ضمن اینکه در ابتدای بازی با دیگر بازیکنان می تونید بر سر زمان بازی به توافق برسید؛ صرفاً چند دور مشخص؟! و یا اینکه امتیازی، اون هم تا چه عددی؟! که می تونه ساعت ها شما رو با هم به رقابت مشغول کنه.
فروخته شده:0
باقی مانده:3

بازی فکری نیکیماک

66,000 تومان
“نیکیماک” ترکیبی هوشمندانه است از استراتژی، ذهن خوانی و خطرپذیری. در ابتدای بازی، بازیکنان اطلاعاتی کمی در مورد کارت‌های خود دارند، ولی با پیشرفت در بازی، این اطلاعات نه تنها در مورد کارت‌های خودشان بیشتر می‌شود بلکه در مورد کارت‌های حریفان نیز اطلاعاتی پیدا می‌کنند. در این بازی بازیکنان تلاش می‌کنند تا در پایان بازی کارت‌هایی با کمترین اعداد ممکن را در اختیار داشته باشند. بازیکنان همچنین توسط کارت‌های فرماندهی، می‌توانند بازیکنان دیگر را به زحمت بیاندازند و یا اطلاعاتشان را در مورد کارت‌های مخفی افزایش دهند.

بازی فکری و کارتی رام و دیس

70,000 تومان
رام و دیس یک بازی کارتی سریع و پرهیجان است که قدرت پیش بینی، حافظه و دقت بازیکنان را به چالش می کشد.