نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

کدنیمز کلمات

145,000 تومان
در بازی رومیزی کدنیمز کلمات، دو تیم در تلاش هستند، تا زودتر از رقیب، تمام مأمورهای مخفی خود را شناسایی کنند. سرپرست تیم‌ها، رمزهایی تک‌واژه‌ای را اعلام کرده، تا هم‌تیمی‌هایشان به کمک آن، تعدادی از تصاویر روی میز را شناسایی کنند.

کدنیمز تصاویر

145,000 تومان
در بازی رومیزی کدنیمز تصاویر، دو تیم در تلاش هستند، تا زودتر از رقیب، تمام مأمورهای مخفی خود را شناسایی کنند. سرپرست تیم‌ها، رمزهایی تک‌واژه‌ای را اعلام کرده، تا هم‌تیمی‌هایشان به کمک آن، تعدادی از تصاویر روی میز را شناسایی کنند.

برج همساز

240,000 تومان
باید با شش بلوک چوبی، یک برج شش طبقه را به کمک یکدیگر ساخت. در این بازی شش بلوک چوبی با شیارهایی برای انداختن قلاب در آن موجودند. با استفاده از قلابی که هدایت آن توسط چند نفر صورت می گیرد این بلوک ها را باید بر روی یکدیگر گذاشت. قدرت هماهنگی بازیکنان با یکدیگر، رمز موفقیت در این بازیست. یک بازی خوب برای تجربه یک کار تیمی و مشترک.

لوت

75,000 تومان
آیا برای حرص و طمع ورزیدن حد و مرزی وجود داره؟ آیا می تونید با برنامه ریزی کسب پول بیشتری داشته باشید؟ تا چه حد به دنبال ریسک و خطر کردن هستید؟ با بازی لوت در قالب دزدان قافله برنامه ریزی کنید و ببینید در مقایسه با دیگر بازیکنان چگونه می توانید بهتر بدزدید!!

شترسواری

220,000 تومان
آیا می توانید از اینکه کدام شتر، برنده مسابقه خواهد بود پیش بینی درستی داشته باشید؟ لازم نیست در همان ابتدای بازی پیش بینی کنید، فرصت دارید؛ ولی هرچه زودتر پیش بینی کنید جایزه بیشتری خواهید برد. به نظر شما کدام شتر در مسابقه دوم خواهد شد؟! شترها بازیگوشند! بعضی وقت ها از یکدیگر سواری می گیرند و ممکنه تا پایان مسیر بر روی شتری دیگر سوار باشند.