نمایش 1–8 از 17 نتیجه

نمایش 9 24 36

کوه نور

79,000 تومان
در بازی کوه نور در نقش معدنچی با به خاطر سپردن جای الماس ها، آنها را در وقت مناسب استخراج کنید. يك بازي روميزي، فكري و دورهمي مبتني بر حافظه براي ۲ تا ۴ نفر بالاي ۷ سال که انجام آن حدود  ۲۰ دقيقه زمان مي‌برد. با جابجا كردن كارت‌هاي بازي طبق قوانين خاصي، بايد شرايطي را ايجاد كنید كه بتوانید الماس بدست بياورید.

سن خوان | San Juan

155,000 تومان
بازی رومیزی سن خوان یک بازی 2 تا 4 نفره کارتی است. در این بازی با انتخاب نقش های مختلف، کسب درآمد کرده و شهر خودتان را می سازید. ترکیب کارت هایی که شهر خودتان را با آنها ساخته اید قدرت بیشتری به شما در رسیدن به اهدافتان و برنده شدن می دهد.

باغ موزه | Arboretum

95,000 تومان
در بازی رومیزی 2 تا 4 نفره باغ موزه، باید ترکیب قشنگ و پُرامتیازی از درخت های رنگارنگ را تشکیل بدهید تا بتوانید برنده بازی بشوید. به همان اندازه که زیبایی بازی شما را تحریک به انجام بازی در جمع های خانوادگی و دوستانه می کند باید به فکر سوزاندن فسفر باشید. انجام این بازی حدود 30 دقیقه زمان می خواهد و مطمئنا انجام یک دور از این بازی شما را سیراب نخواهد کرد.

تردست چهار نفره

83,000 تومان
با بازی تردست چهار نفره میزان سرعت عمل، دقت و هماهنگی بین چشم و دست خود را در رقابت با دیگران به چالش بکشید. کوچیک و بزرگ هم نداره! هر کسی با هم رده و هم سن خودش میتونه به رقابت بپردازه. از این بازی میشه به عنوان یک وسیله آموزشی استفاده کرد و با اون انواع رنگ و مفهوم ترتیب رو به کودکان آموزش داد.

مایند | ذهن | mind

65,000 تومان
در این بازی رقابت بین بازیکنان وجود ندارد! بلکه همه بازیکنان باید به کمک یکدیگر بتوانند بر بازی پیروز شوند. این سبک بازی ها از نوع همکاری مشترک هستند. دو تا چهار نفر می توانند با این بازی به میزان ارتباط و نزدیکی ذهنی با هم پی ببرند. در این بازی باید بدون اینکه حرفی بین بازیکنان زده شود، ذهن طرف مقابلشان را بخوانند. هرچه ارتباط بازیکنان با یارشان بیشتر باشد راحتتر می توانند برنده بازی باشند. قابل توجه اینکه این بازی نامزدیِ جایزه ی بهترین بازی رومیزی دنیا در سال 2018 میلادی و برنده جایزه ی بهترین بازی کارتی سال 2018 از طرف بردگیم گیگ را در کارنامه خود دارد. اگر می خواهید بدانید چقدر ذهن هایتان به هم نزدیک است حتماً این بازی را تجربه کنید!

دکتر میکروب

80,000 تومان
در بازی دکتر میکروب باید دقت های حرکتی ریزی داشته باشید. همزمان با اون باید بتونید با سرعت عمل خوبی که از خودتون نشون میدید با گیره ای که در اختیار شما میزارن میکروب ها رو طبق الگو جدا کنید تا برنده بازی باشید. انجام بازی به سه روش، از دیگر جذابیت های این بازی هستش.

دکتر اکتشاف 4نفره

110,000 تومان
از جمله مهارتهایی که با انجام این بازی افزایش می‌یابد، می‌توان به هماهنگی چشم و دست، سرعت عمل، قدرت تطبیق و حل مسئله اشاره کرد. به هر بازیکن سه لوله آزمایش همراه با ۶ عدد توپک داده می‌شود. کارت‌های الگو، رو به پایین، در وسط قرار می‌گیرند. یکی از بازیکنان یک کارت را برمی‌گرداند. بازیکنی که زودتر بتواند با جا به جا کردن توپ‌های رنگی آن‌ها را به صورت الگوی کارت درآورد، آن کارت را به عنوان امتیاز برمی‌دارد. بازیکنان نباید توپ را با دست لمس کنند یا آن‌ها را زمین بیندازند.  

آزول

375,000 تومان
در بازی آزول شما در نقش هنرمندان کاشی کاری هستید که می خواهید دیوار کاخ سلطنتی «اِوُورا» را به بهترین شکل کاشی کاری کنید. کاخ سلطنتی اوورا متعلق به مانوئل اول، پادشاه پرتغال است. او که از کاخ «اَلحَمراء» در جنوب اسپانیا دیدن کرده بود، مسحور کاشی کاری های سبک الزلیج و کاشی‌های سرامیکی آبی و سفید، موسوم به «آزوله‌ژو» (یا «آسوله‌خو») شد که یادگار اعراب مسلمان در جنوب اروپا هستند می شود و دستور میدهد که کاخ او را در پرتغال به همین سبک کاشی کاری مزین کنند.