نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

گاراج

149,000 تومان
در بازی رومیزی گاراج با شرکت در یک حراج بزرگ، هر وسیله نقلیه ای را می توانید بخرید و بفروشید. بهترین‌ها رو با کمترین قیمت در حراج بخرید. بازیکنان رقیب رو مجبور کنید پول بیشتری برای خرید خرج کنند. بعد هر چیزی که خریدید را به بیشترین قیمت ممکن بفروشید تا پول بیشتری بدست بیاورید.

شاه دزد وزیر

88,000 تومان
بازی کارتی شاه دزد وزیر، یک بازی 3 تا 6 نفره ست که در آن باید شش دانگ حواستون به کارت های بازی باشه و در ذهنتون بمونه که کدوم کارت کجا داره میره! اگه بازی های دسته بلوف زنی و استنتاجی رو دوست داشته باشید شاه دزد وزیر از بهتریناشه. البته باید به این نکته توجه داشت که برای شروع این سبک بازی ها باید از بازی های سبک تری مثل کودتا، کودتا پلاس یا دژ کار را شروع کرد.

شکلک

32,000 تومان
یک بازی خنده آور! البته برای جمع هایی که اهل شوخی و خنده باشند. با هر سنی دور این بازی بشینید نمیشه که خنده رو صورتتون نیاد. مناسب برای دورهمی های خانوادگی که هم پدربزرگ و مادر بزرگ باشند و هم نوه ها. با این بازی قدرت عضلات صورت هم قابل اندازه گیری خواهد بود!! آیا با بروز این قدرت، استعداد بازیگری افراد هم رو خواهد شد یا خیر؟! و البته که حافظه بازیکنان نیز محک زده می شود؛ اینکه آیا یادشون مونده کدوم کارت دست کی بوده یا نه؟

بازی فکری گمانه

150,000 تومان

گمانه یک بازی سرگرم‌کننده و فکری برای جمع‌های دوستانه و خانوادگی است. تعداد بازیکنان در این بازی بین 3 تا 6 نفر متغیر بوده و برای افراد بالای 8 سال مناسب است. در این بازی کارت‌هایی حاوی تصاویر بسیار زیبای هنری وجود دارد که از ضرب‌المثل‌ها، داستان‌ها، وقایع و مفاهیم اسلامی و ایرانی الگوبرداری شده‌اند. این تصاویر به نحوی طراحی شده که هر یک از آن‌ها می‌تواند تداعی‌کننده موضوعات متعددی در ذهن بازیکنان باشد و بر اساس قواعد بازی این هنر بازیکن است که از قوه خیال خود چگونه بهره بگیرد.